Cześć jestem Gabrysia. Mam 15 lat (przeczytajcie ,,o mnie'').
Przejdź my do posta o Blythe. Wiele blogów już popiera akcję ,,Stop Blythe'' . Chciałabym wam pokazać
akcje które te blogi utworzyły.
Akcja bloga:
Moje lps
A to akcje bloga:
LPS-przyjaciele
i
POPIERAM TO!!
Później zrobię może taką akcję. Ale nie obiecuję !
!PAPA!