I Love Littlest Pet Shop
Ten blog będzie o littlest pet shop i o serialu the littlest pet shop :)
sobota, 4 stycznia 2014
Tak jak mówiłam zrobiłam akcję przeciwko blythe mam nadzieję że się spodoba!
oto ona :)
PAPA mam nadzieję że się podoba proszę o opinę w komentarzach :)!
Cześć jestem Gabrysia. Mam 15 lat (przeczytajcie ,,o mnie'').
Przejdź my do posta o Blythe. Wiele blogów już popiera akcję ,,Stop Blythe'' . Chciałabym wam pokazać
akcje które te blogi utworzyły.
Akcja bloga:
Moje lps
A to akcje bloga:
LPS-przyjaciele
i
POPIERAM TO!!
Później zrobię może taką akcję. Ale nie obiecuję !
!PAPA!
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)