sobota, 4 stycznia 2014







Tak jak mówiłam zrobiłam akcję przeciwko blythe mam nadzieję że się spodoba!


oto ona :)



PAPA mam nadzieję że się podoba proszę o opinę w komentarzach :)!



Cześć jestem Gabrysia. Mam 15 lat (przeczytajcie ,,o mnie'').

 Przejdź my do posta o Blythe. Wiele blogów już popiera akcję ,,Stop Blythe'' . Chciałabym wam pokazać 

akcje które te blogi utworzyły.


Akcja bloga:


 Moje lps

 
A to akcje bloga:

LPS-przyjaciele



  


 i

 


POPIERAM TO!!


Później zrobię może taką akcję. Ale nie obiecuję !

!PAPA!